.

.

New
S3B S3A Турбополнач поправка колекции ОБНОВА на ТУРБО ДЕЛОВИ

S3B S3A Турбополнач поправка колекции ОБНОВА на ТУРБО ДЕЛОВИ

DEN 960.00

Стока
Достапно.


S3 B S3 A ТУРБОПОЛНАЧ ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ FOLAT ИМАЈЌИ/ ДОВЕРБА ИМАЈЌИ / ПРСТЕН /НУТ
Олово Време : во рок од 7 дена по уплатата.
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Добредојдовте да се распрашува, ние ќе повратни информации во рок од 24 часа!
1) Производство на производи кои ги исполнуваат клиенти спецификации
2) се Стреми да ги задоволи клиентите целни вредности
3) Мониторинг на задоволството на клиентите
4) Превозот на производи на денот се бара од страна на клиентите
5) Разумен акции и брза и навремена испорака
6) Добри цени со професионални услуги и високи стандарди за квалитет
нашите производи ќе биде под добра контрола на квалитетот, како што следува :
1) Цврсти и трајни производи, со траен работен век
2) Турбина живеалишта со висока јачина на звук на Никел
3) Поминале балансирање тест и голема брзина GHRA балансирање тест

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
/
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
/
Бренд Име:
runningsnail
Објектот Висина:
12cm
Име На Модел:
S3b
Модел Година:
/
Frequence Опсег:
/
Објектот Ширина:
12cm
Материјал Тип:
к18
Модел:
S3B S3A
Материјал:
Бакар
P/N:
S3B S3A
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти