.

.

New
Турбо кертриџ 725071-1 725071-2 725071-3 725071-4 725071-5 701164-1 701164-2 701164-3 701164-4 701164-5 за Рено Espace 2.2

Турбо кертриџ 725071-1 725071-2 725071-3 725071-4 725071-5 701164-1 701164-2 701164-3 701164-4 701164-5 за Рено Espace 2.2

DEN 3918.00
DEN 5088.00

Стока
Достапно.

Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.2 d Ci 96 Kw 2200 кзм 2000 - мотор : G9 T
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.2 СО ЗАПТИВКА
На Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!
Материјал : к18
гаранција : 12 Месец
Дел број и OEM број :
725071-5002 S 725071-0002 701164-0002
725071 5002 S 725071 0002 0002 701164
7250715002 S 7250710002 7011640002
7701474413 7711134674 8200052297
725071-1 725071-2 725071-3 725071-4 725071-5 725071-6 725071-7 725071-8 725071-9 725071-10
701164-1 701164-2 701164-3 701164-4 701164-5 701164-6 701164-7 701164-8 701164-9 701164-10
Оваа CHRA ќе одговара :
"Рено" Espace III 2.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
14inch
Објектот Висина:
14inch
Модел Година:
2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Frequence Опсег:
725071-1 725071-2 725071-3 725071-4 725071-5 725071-6 725071-7
Бренд Име:
westmove
Објектот Тежина:
2.1kg
Материјал Тип:
725071-9 725071-10 725071-8 701164-1 701164-2 701164-3 701164-4
Поставување на Возило:
725071-5002S 725071-0002 701164-0002 7250715002S 7250710002 7011640002
Објектот Ширина:
14inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Автомобил Производител:
Рено
Име На Модел:
турбополнач мотор chra core 701164-9 701164-10 701164-6 701164-7
Специјални Функции:
725071 5002S 0002 701164 0002 7701474413 7711134674 8200052297
Свеж

Избор на клиенти