.

.

New
Турбополнач Chra за Рено Лагуна II 1.9 dCi 74Kw 53039880048 53039700048 KKK K03 Турбо Кертриџ Core 8200091350A

Турбополнач Chra за Рено Лагуна II 1.9 dCi 74Kw 53039880048 53039700048 KKK K03 Турбо Кертриџ Core 8200091350A

DEN 4080.00

Стока
Достапно.


Турбополнач Chra за Рено Лагуна II 1.9 d Ci 74 Kw 53039880048 53039700048 KKK K03 Турбо Кертриџ Core 8200091350 A
53039880048 53039700048
MW30620721 MW31216381 4409975 93160135 4416393 93187292
4405411 9121244 8200091350 A 7701472228 7711134299
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
K418
Поставување на Возило:
Турбо Воздух Дози Турбополнач
Име На Модел:
53039880048
Специјални Функции:
Турбо Кертриџ 53039700048
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Висина:
6inch
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Должина:
6inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Frequence Опсег:
Турбо Chra 53039880048
Автомобил Производител:
Рено
Модел Година:
01/2000
Бренд Име:
ZYTURBO
Турбо Кертриџ за Автомобил:
Рено Лагуна II 1.9 dCi
моторот:
f9q
Капацитет:
1870 кзм
моќност:
74 Kw
Турбополнач Дел Број :
53039880048 53039700048
Турбополнач Споредба Број 1:
MW30620721 MW31216381 4409975
Турбополнач Споредба Број 2:
93160135 4416393 93187292
Турбополнач Споредба Број 3:
4405411 9121244 8200091350A
Турбополнач Споредба Број 4:
7701472228 7711134299
Турбо Chra Гаранција:
1 година
Свеж

Избор на клиенти