.

.

New
908 773 22111-27400 22100-27800 D4EB D4EA-V Цилиндар на Главата За HYUNDAI SANTA FE 2.2 L CRDI 07-09 TUCSON 2.0 L CRDi 22100-27750

908 773 22111-27400 22100-27800 D4EB D4EA-V Цилиндар на Главата За HYUNDAI SANTA FE 2.2 L CRDI 07-09 TUCSON 2.0 L CRDi 22100-27750

DEN 15876.00
DEN 17639.52

Стока
Достапно.

7 11101-75200 11101-75240 3 VZ L/R 3 11101-65021 11101-65022 3 Y 2 11101-73010 11101-71030 4 Y 2.можете да ни обезбеди Дел број, ОЕМ број, Моторот модел.4 11101-35050 11101-35060 11101-35060 11101-35080 2 C/2 CT/3 C/3 CT 2 11101-64121 11101-64122 11101-64151 11101-64162 3 S 2 11101-79115 5 S/5 S-FE 2. Пред цел .4 11101-73020 22 R/22 REC 2.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.2 11101-79156 11101-79135 11101-74160 11101-74900 11101-79115 11101-79165 1 FZ/1 FZ-FE 4.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : ние Еднаш.2 L
Пакување Големина
50*25*20 cm
Тежина
21.
-
908 773 D4 EB /D4 EA-V Голи Цилиндар на Главата За HYUNDAI SANTA FE /Возвишеност TG 2188 2. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.
Answer : ___________________________ NOTE : Цилиндар на главата можеби имаат многу видови, По нарачка , ве молиме да обрнете внимание за цел порака ,можеби и ние треба потврди модел со вас.4 11101-79087 11101-79275 11101-75022 Алуминиум 2 TR-FE 2.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.5 11101-30030/30031/30032/30080 11101-30050 11101-0 L060 1 AZ/2 AZ 2. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето. Материјал Тојота 3 RZ/2 RZ 2.3 11101-19156
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Должина:
20inch
Објектот Ширина:
20inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Frequence Опсег:
.
Автомобил Производител:
Hyundai
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Име На Модел:
908 773 D4EB D4EA-V Цилиндар на Главата за HYUNDAI SANTA FE 2.2 L TUCSON
Модел Година:
2006-
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Висина:
20inch
Објектот Тежина:
15kg
моторот модел :
D4EB D4EA II Цилиндар на Главата 908 773
Дел Број:
АМЦ
Дел Број .:
Одговара За ASSY Број 908 873
Дел Број:
HY003S XX-HY003S JHY003S H805I08 21HY006
ОЕМ број:
22111-27400 22100-27750 22111-27800 22111 27800
ОЕМ Број .:
2211127400 2210027750 2211127800 22111 27400 22100 27750
Апликацијата возило:
За HYUNDAI SANTA FE 2.2 L CRDI 2007-09 TUCSON 2.0 L 2006-
Примена на моторот:
D4EB D4EA II 1991cc 2188cc 2.2+2.0 CRDI
Гаранција:
12 месеци
Свеж

Избор на клиенти