.

.

New
GT2252S 452187 452187-0006 14411-69T00 1441169T00 Турбо За Nissan CabStar M100 Трговија L35 Камион MT3000 BD-30Ti BD30Ti 3.0 L 1996-

GT2252S 452187 452187-0006 14411-69T00 1441169T00 Турбо За Nissan CabStar M100 Трговија L35 Камион MT3000 BD-30Ti BD30Ti 3.0

DEN 11858.00
DEN 13175.52

Стока
Достапно.

Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.
GT2252 S 452187 452187-0006 452187-0001 452187-0003 452187-0005 452187-5006 S 14411-69 T00 Турбо Турбополнач За Nissan Cab Star M100 Трговија L35 Светлина Камион 3. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.0 L TDI MT3000 BD30 TI BD-30 Ti 178kw 242 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
GT2252 S 452187
452187-0006 452187-0003 452187-0001
452187-0005 452187-5006 S
1441169 T00 14411-69 T00 14411 69 T00
За NISSAN Cab Star Трговија L35 Светлина Камион 3.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.0 L TDI MT3000 1996 - Мотор : BD-30 Ti BD30 TI 3.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.0 L 3000 кзм 4 Цилиндри KW 178/242 HP ВРТЕЖИ во минута Max 3500 Гориво Дизел Имајќи Домување 433275-0002/433275-0001 Турбина Тркала 434716-0005 Комп.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!. Тркала 436131-0001 Задната плоча 434689-0002 Топлина shield Број 434302-0001 Поправка Комплет 732252-0001 Турбина Домување 436313-0006 Компресор Покрие 713468-0003 Турбина Домување AR 0.0 L 2953ccm 106 HP
Турбо Модел GT2252 S Дел Број 452187-0006 Претходната Верзија 452187-0001 452187-0003 452187-0005 452187-5006 S OE број 1441169 T00 14411-69 T00 Година 1998-2007 Опис За Nissan M100 Трговија Камиони, Автобуси CHRA 451298-0006 Мотор BD30 TI BD-30 Ti Зафатнина 3.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Модел Година:
1995-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Име На Модел:
GT2252S 452187 За Nissan CabStar Трговија M100 L35 3.0 L MT3000 BD30Ti
Автомобил Производител:
Nissan
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Висина:
25inch
Објектот Тежина:
7kg
Објектот Должина:
25inch
Име На Модел:
GT2252S 452187 Турбополнач Turbo
Автомобил модел:
За NISSAN CabStar M100 Трговија L35 Светлина Камион 3.0 L 3.0 TDI MT3000
моторот моторот:
BD30Ti BD-30Ti 3.0 L 2953 кзм 178kw 242HP
Дел Број:
452187-0006 452187-0003 452187-0001 452187-0005 452187-5006S
Дел Број.:
452187 0006 452187 0003 452187 0001 452187 0005 452187 5006S
Дел Број .:
4521870006 4521870003 4521870001 4521870005 4521875006S
ОЕМ Бр.:
1441169T00 14411-69T00 14411 69T00
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Свеж

Избор на клиенти