.

.

New
Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA GT1544V 740611 740611-5001S 782403 За HYUNDAI Матрица Getz За КИА Рио Pdride 1.5 L D4FA D4FB 1.6 L

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA GT1544V 740611 740611-5001S 782403 За HYUNDAI Матрица Getz За КИА Рио Pdride 1.5 L D4FA D4FB

DEN 7128.00
DEN 7919.52

Стока
Достапно.

5 L TD04 49135-04030 28200-4 A210 За Hyundai Galloper/Terracan 2.5 L GT1549 V 761433-5003 S/0002 A6640900780/880 За SSANG YONG Actyon Kyron 2006 - C100 D100 D20 DT 2. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.5 L Објект е 100% Сосема Нов GT1544 V Турбополнач дел број : 740611-5001 S 740611-5002 S 740611-5003 S 740611-0001 740611-0002 740611-0003 ОЕМ број : 28201-2 A120 28201-2 A100 28201-2 A400 282012 A120 282012 A100 2820125 A120 моторот : D4 F416 V Euro4 D4 FB D4 FA/U1. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.За HYUNDAI Verna 2005
GT1749 S 732340-5001 S 28200-4 A361 За Hyundai Портер 2003 D4 BC 2.5 L GT1752 S 733952-5001 S 28200-4 A101 За KIA Sorento D4 CB 2.
Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот.
GT1544 V 782403-5001 S 28201-2 A400 740611-5001 S 740611-5002 S 740611-5003 S Турбо CHRA Кертриџ турбополнач Јадро Одговара За Hyundai Getz Матрица/За KIA Cerato Рио 1. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила.5 TDI ==================================================================================================== ==================================================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.5 CRDI GT1749 S 700273-0002 28200-4 B151 камион 4 D56 T GT1749 V 53039880145 53039880127 28200-4 A480 За Hyundai Гранд Starex CRDI/ H-1 Товар се Патува 2007 - D4 CB 16 V 2.За HYUNDAI Матрица 2004-08 1.5 L Еуро 3 1.6 L D4 FB D4 FA Euro4 1., Африка околу 15~30 работни дена.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Должина:
20inch
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GT1544V 740611-5001S За HYUNDAI Матрица Getz За KIA Cerato D4FA 1.5 L
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Frequence Опсег:
.
Модел Година:
2003-
Автомобил Производител:
Hyundai
Модел:
GT1544V 740611 0001 740611 5001S Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA
Дел Број.:
740611-5003S 740611-5002S 740611-5001S 740611-0002 782403-5001S
Дел Бр.:
740611 5003S 740611 5002S 740611 5001S 740611 0002 782403 5001S
ОЕМ Бр.:
28201-2A100 28201-A120 28201-2A400 28201 2A100 28201 2A120 28201 2A400
Апликацијата возило:
За HYUNDAI Матрица Getz За KIA Cerato Рио Pdride CRDi 1.5 1.6 L L 2004-
Примена на моторот:
D4FA D4FB U1.5L Euro3 1.5 L CRDI 1.6 L 116HP
Гаранција време:
12 месеци
превозот:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти