.

.

New
НОВИ GT35-2 GT30-2/Р. 63 Ц А/Р. 70 T3 Страната турбо турбополнач вода и масло за ладење 5 завртки дихтунзи

НОВИ GT35-2 GT30-2/Р. 63 Ц А/Р. 70 T3 Страната турбо турбополнач вода и масло за ладење 5 завртки дихтунзи

DEN 13423.00
DEN 15792.00

Стока
Достапно.

Турбо Модел GT35-2 GT30-2 Компресор Детали A/R 0.70 Воздух Влезот 4.00" Воздух Излезот 2.5" Inducer 61.40 mm Exducer 82.00 mm Турбина Детали A/R .63 Турбина Домување Страната T3 Издувен Вентил 5 Завртки Inducer 65.25 mm Exducer 56.00 mm Имајќи Вид влажни плови имајќи Ладење Тип вода и масло за ладење 400 коњски сили-500hp

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Висина:
8.2inch
Објектот Должина:
8.5inch
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Ширина:
8.5inch
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GT35-2 GT30-2
Автомобил Производител:
Заменлив
Свеж

Избор на клиенти