.

.

New
ТУРБО GT1749V 724930 724930-5009S 724930-5008S Турбополнач За АУДИ А3 Леон Шкода Octavia ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Touran AZV BKD 2.0 L ТД

ТУРБО GT1749V 724930 724930-5009S 724930-5008S Турбополнач За АУДИ А3 Леон Шкода Octavia ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Touran AZV BKD

DEN 18324.00
DEN 20135.52

Стока
Достапно.


-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.0 Л моторот : BKD/AZV,2004 до 2007 година 7.0 L моторот : BKD,2003 - 2. "ФОЛКСВАГЕН" Touran 138 HP 2.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .0 L TDI 2003-2008 136 HP 138 HP 140 HP
Турбо Модел GT1749 V (S2) Дел Број 724930 5009 S Претходната Верзија 724930 0002 724930 0004 724930 0006 724930 0009 724930 5006 S 724930 5008 S OE број 03 G253019 A 03 G253019 AV550 03 G253014 H 03 G253010 J Година 2003-2006 Мотор Код BKD Зафатнина 2.0 Л моторот : BKD/AZV,2004 - 8.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. За Седиште Леон 136 HP 2.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.0 L TDI 4 Valve KW 138 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Апликации За Ауди Touran Автомобил 2003 година За Ауди А3 TDI Автомобил 03-06 За Фолксваген Голф TDI Автомобил Апликација :
1.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.0 Л моторот : BKD/AZV,2004 до 2007 година 5.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
GT1749V 724930-5008S За Ауди А3 Шкода Голф Touran 2.0 L AZV BKD
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
29inch
Модел Година:
2003-08
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
28inch
Објектот Тежина:
10kg
Турбо Модел :
GT1749V 724930 5009S Турбо Турбополнач
Дел Број:
724930-5009S 724930-5008S 724930-0006 724930-0004 724930-0002
Дел Број.:
724930 5009S 724930 5008S 724930 0006 724930 0004 724930 0002
ОЕМ Број.:
03G253010J 03G253014H 03G253010JX 03G253014HX 03G253014HV
ОЕМ број:
03G253019A 03G253019AV550 03G253019AX 03G253019AV 03G253010J
Апликацијата Автомобили:
За АУДИ А3 За Seat Altea Леон Шкода Octavia II 2.0 TDI L
Апликацијата Автомобили.:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф V Passat B6 Touran 2003-08
моторот:
AZV BKD 2.0 L TDI 136HP 138HP 140HP
Ладење:
вода за ладење или масло за подмачкување само Турбополнач
Дел Број:
7249305009S 7249305008S 7249300006 7249300004 7249300002
Свеж

Избор на клиенти