.

.

New
GT1749V 756062-0001/03G253019HV100/03G253014J/03G253010H ТУРБО ЗА V olkswagen ГОЛФ TDIMitsubishi Grandis СО BKD МОТОР

GT1749V 756062-0001/03G253019HV100/03G253014J/03G253010H ТУРБО ЗА V olkswagen ГОЛФ TDIMitsubishi Grandis СО BKD МОТОР

DEN 16320.00

Стока
Достапно.

0 TDI 16 V 2005 M ITSUBISHI Grandis 2.
4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува :
Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,
Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,
Весник лого,Удар јака,O-ring печатот,Итн.
2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.0 TDI 2003 2008
Слични Производи Се Препорачува
Растенијата Профил
1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.0 TDI 2005 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT VARIANT L4 2.0 TDI 2005 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT VARIANT L4 2.
Опис На Производот
GT1749 V 756062-0001/756062-0002/756062-0003/03 G253019 HV100/03 G253014 J/03 G253010 H ТУРБО ЗА V olkswagen ГОЛФ TDIMitsubishi Grandis ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД НА AUDI A3 L4 2. 2) Две GT1749 VS во Тетрапак.0 TDI 2004 AUDI A3 SPORTBACK L4 2. Опрема Екранот Склад Агол
Рок На Плаќање
ТТ,WESTERN UNION,PP
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Пакување Детали
1) Tengyue Стандард Пакување, вклучувајќи tengyue Налепници на krabičkách. Неутрален Пакување Или пакет како услов.0 TDI 2003 2008 М ITSUBISHI Outlander w 2.
3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : C ummins/Kom atsu/
Мачка/ Hitachi/Бенц/ Volvo/като/Mit subishi/ Hy undai/Iveco/По kins/Играчка ota/Човек/
Isuzu/ Hino/Daewoo/ Scania/Sumitomo/A udi/Liebherr/Ni ssan/Tarta,итн.
Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
CN1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
K13 NI-FE ОСКА
Бренд Име:
XMTURB
Модел Година:
2003-2008
Автомобил Производител:
Фолксваген
Објектот Должина:
27inch
Објектот Висина:
25inch
Поставување на Возило:
моторот
Frequence Опсег:
Непознат
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
GT1749V
Специјални Функции:
НАМАЛУВАЊЕ НА ЕМИСИЈАТА НА ИЗДУВНИТЕ ГАСОВИ
Објектот Ширина:
23inch
Објектот Тежина:
11kg
ТУРБО ДЕЛ БРОЈ:
756062-0001/756062-0002/756062-0003/756062-5003S
моторот модел :
BKD
OE БР.:
03G253019HV100, 03G253014J, 03G253010H
Гориво:
Дизел
Опис:
V olkswagen ГОЛФ TDI М itsubishi,Grandis, Од лендер
Тест:
ПОМИНЕ HIGH-SPEED БАЛАНСИРАЊЕ ТЕСТ
Зафатнина:
1968 кзм
вид бизнис:
фабрика
моќност:
103KW
Коњски сили:
140HP
Свеж

Избор на клиенти