.

.

New
TD04HL-15T-6 49189-01800/49189-01810/9172180/55559825 Saab 9-3 ТУРБО ЗА Saab 9-5 Аеро Viggen СО B235R МОТОР

TD04HL-15T-6 49189-01800/49189-01810/9172180/55559825 Saab 9-3 ТУРБО ЗА Saab 9-5 Аеро Viggen СО B235R МОТОР

DEN 10560.00

Стока
Достапно.

2) Две TD04 HL-15 T-6 S во Тетрапак.0 TD04 HL-15 T-6 49189-01800 9172180 B235 R Saab 9-3; 9-5 Аеро; Viggen
Растенијата Профил
1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
CN1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.
Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.
4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува :
Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,
Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,
Весник лого,Удар јака,O-ring печатот,Итн.
3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cu mmins/Kom atsu/
C на/ Hitachi/Бенц/ Volvo/като/Mitsubi ши/ Hyu ndai/Iveco/Јп rkins/Да yota/Човек/
Isuzu/ Hino/Daewoo/ Scania/Sumitomo/A udi/Liebherr/Ниш сан/Tarta,итн.0 П - 210 КС 2002 S AAB 9-5 АЕРО 2. Неутрален Пакување Или пакет како услов. Опрема Екранот Склад Агол
Рок На Плаќање
ТТ,WESTERN UNION,PP
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Пакување Детали
1) Tengyue Стандард Пакување, вклучувајќи tengyue Налепници на krabičkách.3 230 КС 2000
Слични Производи се Препорачува ТУРБО МОДЕЛ ДЕЛ БРОЈ OE БР.
2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн. МОТОРОТ МОДЕЛ АПЛИКАЦИЈА GT1752 S 452204-0005 9172123 B205 E SAAB 9-3/9-5 2.
Опис На Производот
TD04 HL-15 T-6 49189-01800/49189-01810/9172180/55559825 Saab 9-3 ТУРБО ЗА Saab 9-5 Аеро Viggen СО B235 R МОТОР на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД S AAB 9-3 2.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Модел Година:
2001-2005
Објектот Тежина:
8kg
Бренд Име:
XMTURB
Frequence Опсег:
Непознат
Објектот Должина:
23cm
Материјал Тип:
К18 Ni-Fe оска
Специјални Функции:
НАМАЛУВАЊЕ НА ИЗДУВНИТЕ EMMISSION
Објектот Ширина:
23cm
Автомобил Производител:
Saab
Поставување на Возило:
моторот
Име На Модел:
TD04HL-15T-6
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
23cm
ТУРБО ДЕЛ БРОЈ:
49189-01800
Тест:
ПОМИНЕ HIGH-SPEED БАЛАНСИРАЊЕ ТЕСТ
вид бизнис:
фабрика
Коњски сили:
210/250HP
моќност:
155/184HP
моторот модел :
B235R
Зафатнина:
2300CCM
Гориво:
Бензин
Опис:
Saab 9-3; 9-5 Аеро Viggen
OE БРОЈ:
9172180, 55559825
Свеж

Избор на клиенти