.

.

New
ТУРБО RHF4H VICQ VC420028 VA420 8971923310 8971923311 8971923312 Турбополнач За ISUZU MPR НПР Полицаец 4JB1-Т 4JB1T 4JB1TC ЗА 2,8 L

ТУРБО RHF4H VICQ VC420028 VA420 8971923310 8971923311 8971923312 Турбополнач За ISUZU MPR НПР Полицаец 4JB1-Т 4JB1T 4JB1TC ЗА

DEN 10024.00
DEN 11015.52

Стока
Достапно.


-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена. бесплатна услуга може да се обезбеди во 6 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
По продажба :
•Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.За Isuzu MPR ЗА 2,8 L 1999 година 4 JB1-Т
2.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката. Ние ќе направиме се што е потребно за да ја поправат ситуацијата и да заработи што 5-ѕвезда оценка на сите околу вас.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
Повеќе Апликација :
1. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
За Isuzu Полицаец, 1988-1991 За Isuzu MPR НПР Камион 1999-
Објектот Тежина:
6.5kg
Материјал Тип:
К18 8971923310 8971923311 8971923312 8-97192-3312 8-97192-3311
Модел Година:
1990-
Поставување на Возило:
VA420028 VB420028 VC420028 VD420028 VE420028 VF420028 8-97192-3310
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
RHF4H VICQ VC420028 8971923312 За ISUZU MPR НПР Полицаец 4JB1-Т ЗА 2,8 L
Frequence Опсег:
. RHF4H VICQ Турбо Турбина Турбополнач 4JB1-Т 4JB1TC ЗА 2,8 L 106HP 4JB1T
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Висина:
26inch
Објектот Должина:
25inch
Семејството Турбо модел:
RHF4H VICQ 8-97192-3310 Турбо Турбина Турбополнач
Дел Број:
VA420028 VH420028 VB420028 VC420028 VD420028 VE420028 VF420028
ОЕМ број:
8971923310 8971923311 8971923312 8-97192-3312 8-97192-3311
Апликацијата Автомобили:
За Isuzu Полицаец, 1988-1991 За Isuzu MPR НПР Камион 1999-
моторот:
4JB1-Т 4JB1T 4JB1TC 2.8 LD 106HP 4JB1 Т
Кул:
вода за ладење и масло за подмачкување Турбо Турбополнач
Свеж

Избор на клиенти