.

.

New
GT1749V 756062-5003S/756062-0003/03G253019HV100/03G253010H ТУРБО ЗА М itsubishi Outlander,Grandis Со BKD Мотор

GT1749V 756062-5003S/756062-0003/03G253019HV100/03G253010H ТУРБО ЗА М itsubishi Outlander,Grandis Со BKD Мотор

DEN 16800.00

Стока
Достапно.


Опис На Производот
GT1749 V 756062-5003 S/756062-0003/03 G253019 HV100/03 G253014 J/03 G253010 H ТУРБО ЗА М itsubishi Outlander,Grandis ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД НА AUDI A3 L4 2. Опрема Екранот Склад Агол
Рок На Плаќање
ТТ,WESTERN UNION,PP
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Пакување Детали
1) Tengyue Стандард Пакување, вклучувајќи tengyue Налепници на krabičkách. Неутрален Пакување Или пакет како услов.0 TDI 2004 AUDI A3 SPORTBACK QUATTRO L4 2.0 TDI 2005 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT L4 2.0 TDI 2003 2008 М ITSUBISHI Outlander w 2.0 TDI 16 V 2005 M ITSUBISHI Grandis 2.0 TDI 2003 2008
Слични Производи Се Препорачува
Растенијата Профил
1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.
4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува :
Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,
Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,
Весник лого,Удар јака,O-ring печатот,Итн. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
CN1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.
Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови. 2) Еден GT1749 V во Тетрапак.
3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cu mmins/Ko matsu/
Мачка/ Hitachi/Бенц/ Volvo/като/Mit subishi/ Hyu ndai/Iveco/Перк ins/Да јо та/Човек/
Isuzu/ Hino/Daewoo/ Scania/Sumitomo/Audi/Liebherr/Ni ssan/Tarta,итн.0 TDI 2005 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT VARIANT L4 2.
2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
XMTURB
Име На Модел:
GT1749V
Frequence Опсег:
Непознат
Објектот Ширина:
23inch
Модел Година:
2003-2008
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
K13 NI-FE ОСКА
Објектот Висина:
25inch
Автомобил Производител:
Мицубиши
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
НАМАЛУВАЊЕ НА ИЗДУВНИТЕ EMMISSION
Објектот Должина:
27inch
Објектот Тежина:
14kg
ТУРБО ДЕЛ БРОЈ:
756062-0001/756062-0002/756062-0003/756062-5003S
моторот модел :
BKD
OE БР.:
03G253019HV100, 03G253014J, 03G253010H
Гориво:
Дизел
Опис:
V olkswagen ГОЛФ TDI М itsubishi Outlander,М itsubishi Grandis
Тест:
ПОМИНЕ HIGH-SPEED БАЛАНСИРАЊЕ ТЕСТ
Зафатнина:
1968 кзм
вид бизнис:
фабрика
моќност:
103KW
Коњски сили:
140HP
Свеж

Избор на клиенти