.

.

New
T25 T28 A/R 60 A/R 64 T25 страната на Вода за Ладење турбо турбополнач за Nissan S13/S14 /S15 Внатрешни Wastegate турбо турбополнач

T25 T28 A/R 60 A/R 64 T25 страната на Вода за Ладење турбо турбополнач за Nissan S13/S14 /S15 Внатрешни Wastegate турбо турбополнач

DEN 13015.00
DEN 15312.00

Стока
Достапно.

GT28 T25 T28 турбо Турбополнач Мотор модел : Nissan S13/S14 /S15 Ладење тип : Вода за Ладење Страната тип : T25 страната Страната 40.5*73mm Тип на Wastegate : Внатрешни Wastegate Компресор : A/R 60 Комп. Тркала : inducer : 42.8 mm exducer : 60mm трим : 51 Турбина : A/R 64 Турбина Тркала : inducer : 46.2 mm exducer : 53mm tirm : 79mm

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
12.5inch
Бренд Име:
TIANYAN
Име На Модел:
T25 T28
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
8kg
Автомобил Производител:
Nissan
Автомобил Производител:
Заменлив
Свеж

Избор на клиенти