.

.

New
ТУРБО GT1749V 028145702N/028145702NV500/03G253016Q/701854-0004/701854-5004S ЗА СЕДИШТЕ КОРДОБА,SEAT ALHAMBRA, ФОЛКСВАГЕН SHARAN 1.9 L ASZ

ТУРБО GT1749V 028145702N/028145702NV500/03G253016Q/701854-0004/701854-5004S ЗА СЕДИШТЕ КОРДОБА,SEAT ALHAMBRA, ФОЛКСВАГЕН SHARAN

DEN 11904.00

Стока
Достапно.

9 tdi
Растенијата Профил
1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.9 TDI - 110 КС 1996 "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN 1.9 TDI 1996 "ФОЛКСВАГЕН" ДЕРБИ САЛОН 110 L4 1.9 TDI - 110 КС 2000 "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN 1. Опрема Екранот Склад Агол
Рок На Плаќање
ТТ,WESTERN UNION,PP
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Пакување Детали
1) Tengyue Стандард Пакување, вклучувајќи tengyue Налепници на krabičkách.9 TDI 1999 2002 СЕДИШТЕТО ЛЕОН CUPRA 1.9 - 110 КС 1996 1997 F ORD ГАЛАКСИ 1.9 TDI - 110 КС 1996 SEAT ALHAMBRA 1. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
CN1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.9 TDI - 110 КС 1997 2000 СЕДИШТЕ КОРДОБА VARIO L4 1.9 L ASZ ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ НА АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД СЕДИШТЕТО КОРДОБА 1.9 TDI SE - 110 КС 2000 VOLK SWAGEN ПОЛО 1.9 TDI - 110 КС 2000 F ORD ГАЛАКСИ 1.9 TDI од 1998 до 2001 година "ФОЛКСВАГЕН" ДЕРБИ САЛОН 90 L4 1.9 TDI 1999 СЕДИШТЕ ЛЕОН CUPRA 1.9 TDI
GT1749 V
713673-5006 S
038253019 N / 03 G253014 E
AUY
2000 SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 1996 2001 "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 1. Неутрален Пакување Или пакет како услов.9 TDI
GT1749 V
454183-0004
028145072 EX
AFN
1996 - 2000 seat ALHAMBRA 1.
МОТОРОТ МОДЕЛ
ПРИМЕНА
K03
5303-970-0015
038145701 D
AGR
СЕДИШТЕТО ЛЕОН L4 1.9 TDI "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО ВАРИЈАНТА L4 1.9 TDI 1996 2004 "ФОЛКСВАГЕН" CADDY МК II L4 1. 2) Две GT1749 VS во Тетрапак.9 TDI - 110 КС 1997 2002 АУДИ А4 1.9 TDI од 1998 до 2001 година "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 1.
4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува :
Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,
Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,
Весник лого,Удар јака,O-ring печатот,Итн.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
25cm
Бренд Име:
XMTURB
Објектот Тежина:
9kg
Специјални Функции:
НАМАЛУВАЊЕ НА ЕМИСИЈАТА НА ИЗДУВНИТЕ ГАСОВИ
Модел Година:
1996-2002
Материјал Тип:
К18 Ni-Fe оска
Објектот Висина:
25cm
Автомобил Производител:
Седиште
Објектот Ширина:
25cm
Поставување на Возило:
моторот
Frequence Опсег:
Непознат
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
GT1749V
ТУРБО ДЕЛ БРОЈ:
701854-0004/701854-5004S/701854-0002/701854-0003
Тест:
ПОМИНЕ HIGH-SPEED БАЛАНСИРАЊЕ ТЕСТ
моќност:
88KW/81KW
Коњски сили:
120HP/110HP
Место на Потекло:
Liaoning, Кина (Копно)
моторот модел :
ASZ
Зафатнина:
1896 кзм 1.9 L
Производител На Мотори:
VOLK SWAGEN
Опис:
Комерцијални
OE БР.:
028145702N/028145702NV500/03G253016Q/
Свеж

Избор на клиенти