.

.

New
LED Дигитални Voltmeter Bule ДОВЕДОА Автомобил Мерач мерка DC 12V да 24V напон на краток спој заштита за Автомобил Автомобилски Мотор

LED Дигитални Voltmeter Bule ДОВЕДОА Автомобил Мерач мерка DC 12V да 24V напон на краток спој заштита за Автомобил Автомобилски

DEN 164.00
DEN 190.08

Стока
Достапно.


Мотоцикл не е лансиран во нормални услови, напонот на 12. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Спецификација :
1.Големина : надворешниот дијаметар е за 3. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Опис :
1.5 V е нормално.5 V, напон е премногу висок или премногу ниски се неисправни, предлагам да се провери во поправка продавница. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.9 cm,и подебели е околу 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.6 cm, навој дијаметар е за 2.Карактеристики : Тоа се користи за мерење на DC напон, треба да се спречи обратна или краток спој заштита функција.Функции : Мониторинг на батеријата напон, направи работен напон на батеријата во нормална, да ја прошири услугата живот и заштита на батеријата и мотор.

Детали

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
15
Поставување на Возило:
ПРЕД
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Пластични
Осветленост Дел Број:
Други
Објектот Тежина:
12
Производителот Дел Број:
Други
Специјални Функции:
Voltmeter
Бренд Име:
VODOOL
Објектот Должина:
36
Објектот Ширина:
29
Свеж

Избор на клиенти