.

.

New
AIMENWANT руската 2017 mens волнени windbreaker М-XXXL плус големина Европа еден гради квалитет зима топла јакна продажбата на човекот грб

AIMENWANT руската 2017 mens волнени windbreaker М-XXXL плус големина Европа еден гради квалитет зима топла јакна продажбата на

DEN 4555.00
DEN 5423.04

Стока
Достапно.


Големина(cm) Рамо Градите Должина на Ракав / / / / / M 44 99 81 61 L 45 103 83 62 XL 46 107 85 63 XXL 47 110 86 64 XXXL 48 114 87 65
Јакна Големина Рамо Биста Половината Ракав Пред Должина Висина
S(46) 41cm 92cm 80см 59cm 68cm 165cm
M(48) 42cm 96cm 84cm 60cm 70cm 170cm
L(50) 43.5 cm 100cm 88cm 61cm 72cm 175cm
XL(52) 45см 104cm 92cm 63cm 74cm 180cm
2 XL(54) 46.5 cm 108cm 96cm 64cm 76cm 185cm
3 XL(56) 47.5 cm 112cm 100cm 66cm 78cm 190cm
Вест Големина Рамо Градите Назад должина
S(46) 34cm 88cm 50cm
M(48) 35cm 92cm 51.5 cm
L(50) 36cm 96cm 53cm
XL(52) 37cm 100cm 54.5 cm
XXL(54) 38cm 104cm 56cm
3 XL(56) 39cm 108cm 57.5 cm
Панталони Големина Половината Хип Должина
S(29) 74cm 91cm 97cm
M(30) 78cm 95cm 99cm
L(31) 82cm 99cm 101cm
XL(32) 86cm 103cm 103cm
XXL(33) 90cm 107cm 105cm
3 XL(34) 94cm 111cm 107cm
4 XL(35) 98cm 115cm 109cm
5 XL(36) 102cm 119cm
109cm

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
бизнис волнени грб
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
AIMENWANT
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Волнени
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Стил:
Британски
Основната ткаенина содржина:
Волна
Главната содржина на ткаенина содржина:
50 (%)
Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти