.

.

New
Нови Corea стил двојно гради woollen Јакни Есен и зима облека на Жените долго overcoat мода Женски Повик за Грб

Нови Corea стил двојно гради woollen Јакни Есен и зима облека на Жените долго overcoat мода Женски Повик за Грб

DEN 5117.00
DEN 5443.20

Стока
Достапно.

Кога ќе го поставите цел,Pls испратете ни ја вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст .
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот точка(а) во
пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа покажува
вашиот item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.
Ви благодариме!
За нас :
· Ние сме во моментов се специјализирани во различни стил на носење.
5 Ако не го примите објект во рамките на 30days.39 in)
Answer : ___________________________ Note : 1.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Декорација:
Џебови,Копче
Број На Модел На:
A22
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Тенок
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал Состав:
100%полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Свеж

Избор на клиенти