.

.

New
Принцезата слатка лолита грб BOBON 21 Мека amo висок квалитет чипка отстранлив јака лак pleated долго overcoat outerwear c0920

Принцезата слатка лолита грб BOBON 21 Мека amo висок квалитет чипка отстранлив јака лак pleated долго overcoat outerwear c0920

DEN 3255.00
DEN 3616.80

Стока
Достапно.

html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.com/extend_shipment_date. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка .2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат. Повратни информации е многу важна за нас.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Политика На Враќање
1.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет.производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само .

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал:
Акрилик,Памук,Волна
Материјал Состав:
Cutton
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Лак,Батон,Џебови
Бренд Име:
loliloli yoyo
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Стил:
Слатка
дизајнерски детали:
crotch исечок
sleeve тип:
редовни ракав
Шема:
Директно
поставата шема:
Полна Боја
класификација на ткаенина:
вештачки волнени платно
компонента содржина:
91% - 95%
Sleeve Стил:
Долго
Дебелина:
Дебели
Свеж

Избор на клиенти