.

.

New
Пролет и есен зима нови жените волнени грб на долг став решетки грб plaid волнени Тенок капут TB1803

Пролет и есен зима нови жените волнени грб на долг став решетки грб plaid волнени Тенок капут TB1803

DEN 2984.00
DEN 4262.40

Стока
Достапно.

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 40 15.75 96 37.80 90 35.43 55 21.65 L 41 16.14 и делови 100 39.37 91 35.83 56 22.05 XL 42 16.54 104 40.94 92 36.22 57 22.44 XXL 43 16.93 108 42.52 93 36.61 58 22.83 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Тип:
Тенок
Материјал Состав:
Имитација кашмир
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
TB1803
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
longqibao
Затворање Тип:
Двојно Гради
Облека Должина:
Долго
Свеж

Избор на клиенти