.

.

New
bobon21 Слатка лолита грб кралската принцеза пинк gentlewoman лак чипка декорација волнени грб Есен и зима и топло outerwear c0688

bobon21 Слатка лолита грб кралската принцеза пинк gentlewoman лак чипка декорација волнени грб Есен и зима и топло outerwear

DEN 2651.00
DEN 2945.76

Стока
Достапно.


Повратни информации
1. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.com/extend_shipment_date.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка .Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.
Политика На Враќање
1.
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта е евтино, но побавни. Повратни информации е многу важна за нас.
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help.

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Тип:
Без Ракави Вест
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Лак,Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
loliloli yoyo
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал Состав:
Памук
Стил:
Слатка
компонента содржина:
31% - 50%
Шема:
Директно
sleeve тип:
Одблесокот Ракав
Година:
2012 зима
поставата шема:
Полна Боја
класификација на ткаенина:
вештачки волнени платно
Поставата:
terylene
Ткаенина Тип:
Чипка
Дебелина:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти