.

.

New
Нови Оригинални HYT UHF 400-470MHz SMA-Машки Антена за Hytera X1E X1P PD60X PD68X PD66X

Нови Оригинални HYT UHF 400-470MHz SMA-Машки Антена за Hytera X1E X1P PD60X PD68X PD66X

DEN 792.00

Стока
Достапно.


Нови Оригинални Hytera AN0350 H01 UHF 400-470 MHz SMA-Женски Антена за Hytera PD700 PD780 PD79 X ЕКС PD70 X PD78 X PD70 XG PD78 XG
Спецификации :
Фреквенција : 400-470 MHz
Боја : Црна
Должина : 93mm
Конектор : SMA-Женски
Тежина : 10g
Пакет Содржи :
1× Антена

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Фреквентен Опсег:
400-470MHz
Број На Модел На:
Женски
Тежина :
Должина:
93mm
конектор:
Свеж

Избор на клиенти