.

.

New
BL2001 DC7.4V 2000mAh Li-ion Батерија Пакет за Hytera HYT ТЦ-610 ТЦ-620 ТЦ-610S

BL2001 DC7.4V 2000mAh Li-ion Батерија Пакет за Hytera HYT ТЦ-610 ТЦ-620 ТЦ-610S

DEN 1453.44

Стока
Достапно.


BL2001 DC7.4 V 2000m Ah Li-ion Батерија Пакет за Hytera HYT ТЦ-610 ТЦ-620 ТЦ-610 S
Спецификации :
Број на модел : BL2001
Хемија : Li-ion
Капацитет : 2000m Ah
Напон : 7.4 V
Пакет Содржина :
1×2000m Ah Li-ion Батерија BL2001

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Димензии:
100mm*55мм*18mm
Број На Модел На:
BL2001
Номиналниот Капацитет:
Тежина :
напон :
Употреба:
Свеж

Избор на клиенти