.

.

New
Оригиналниот Wouxun Автомобил Полнач за Батеријата Eliminator за WOUXUN KG-UV9D KG-UV9D Плус KG-UV9D(Плус) КГ-UV9DPLUS

Оригиналниот Wouxun Автомобил Полнач за Батеријата Eliminator за WOUXUN KG-UV9D KG-UV9D Плус KG-UV9D(Плус) КГ-UV9DPLUS

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Оригиналниот Wouxun Автомобил Полнач за Батеријата Eliminator за WOUXUN KG-UV9 D KG-UV9 D Плус KG-UV9 D(Плус) КГ-UV9 DPLUS
Спецификации :
Моќ Влез : DC 12~24 V
Излезна моќност : DC7.95 V
Компатибилен со :
Wouxun KG-UV9 D,КГ-UV9 D Плус двонасочна радио

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
WOUXUN
Димензии:
105*50*7mm
Излезна Моќност:
Компатибилен со:
Моќност:
12-24V
Свеж

Избор на клиенти