.

.

New
За HYT UHF2 440-470MHz SMA-Женски Антена AN0415W08 за Hytera ТЦ-500 ТЦ-600 ТЦ-510 ТЦ-585 ТЦ-500S ТЦ-610 ТЦ-620 ТЦ-268S ТЦ-368S

За HYT UHF2 440-470MHz SMA-Женски Антена AN0415W08 за Hytera ТЦ-500 ТЦ-600 ТЦ-510 ТЦ-585 ТЦ-500S ТЦ-610 ТЦ-620 ТЦ-268S ТЦ-368S

DEN 480.00

Стока
Достапно.


Нови Оригинални HYT UHF2 440-470 MHz SMA-Женски Антена AN0415 W08 за Hytera ТЦ-500 ТЦ-600 ТЦ-510 ТЦ-585 ТЦ-500 S ТЦ-610 ТЦ-620 ТЦ-268 S ТЦ-368 S TC3600 M ТЦ-610 S
Спецификации :
Фреквенција : 440-470 MHz
Боја : Црна
Должина : 161mm
Конектор : SMA-Женски
Тежина : 10g
Пакет Содржи :
1× Антена

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Фреквентен Опсег:
440-470MHz
Број На Модел На:
AN0415W08
Тежина :
Должина:
161mm
конектор:
Свеж

Избор на клиенти