.

.

New
KSC-31 Брза Кратен Апарат w/ за Полнење за Kenwood KNB-29N KNB-30A Ni-МЗ или Ni-cd Батеријата,TK3207 TK3217 TK3207G TK2306 TK3200

KSC-31 Брза Кратен Апарат w/ за Полнење за Kenwood KNB-29N KNB-30A Ni-МЗ или Ni-cd Батеријата,TK3207 TK3217 TK3207G TK2306 TK3200

DEN 1152.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања во врска
увоз доход, ве молиме обратете се на даночните власти за повеќе детали пред
наддавање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра услуга
Гаранција :
Ние нудиме 1 година гаранција за радио тело, и половина година за батерија, полнач. Ние немаме контрола
околу тоа што на даночните власти ќе ги полните и купувачи се
одговорен за плаќање на даноци.
Ние брод од страна на Кина Пост Воздухопловната или Speed Post или DHL . За било какви се комбинираат купувањето, ве молам контактирајте ме за котација. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате ако имате било какви се жалат. Се врати превозот на трошоците се враќа само за успешна размена случаи, односно за враќање или не-важечка размена случаи, купувачите треба да биде одговорен за враќање трошоците за превозот.
Со антена, спојувалка за каиш не беше нудат гаранција.5 V 800m A
Излез : 9.
KSC-31 Интелигентни Брза Кратен Апарат w/ за Полнење за Kenwood KNB-29 N KNB-30 A Ni-МЗ или Ni-cd Батеријата,TK3207 TK3217 TK3207 G TK2306 TK3200
Спецификации :
Кратен Апарат
Број на модел : KSC-31
Влез : DC 14.
3-5 дена
Другите 3-10 дена
Превозот цената е вклучена во објектот цена, и се исти низ целиот свет.
Ако сакате курир/изразат превозот со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте не за цена. Замена на ставка(и) или враќање(s) ќе се реши во рок од 7 дена од денот на клиенти примена на оригинални item(s).
Враќање упатства се како што следува : - точка(а) мора да се врати во нова состојба и со сите оригинални производителот на пакување, вклучувајќи krabičkách, кутии, упатство за употреба, празно гаранција картички.

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Број На Модел На:
KSC-31
Примена:
Kenwood TK3207 TK2207 TK2306 TK2200 TK2202 TK3200 TK3202 TK3207G
Свеж

Избор на клиенти