.

.

New
Десктоп Walkit токи Апарат за полнење за Kenwood KNB-29N KNB-30A TK3207 TK3217 TK3207G TK2306 TK3200 воки токи Ni-МЗ Ni-cd Батеријата

Десктоп Walkit токи Апарат за полнење за Kenwood KNB-29N KNB-30A TK3207 TK3217 TK3207G TK2306 TK3200 воки токи Ni-МЗ Ni-cd Батеријата

DEN 720.00

Стока
Достапно.


3-5 дена
Другите 3-10 дена
Превозот цената е вклучена во објектот цена, и се исти низ целиот свет.
Времето за испорака е прибл. Сите врати item(s) мора да биде заградена и се одликува безбедно за превозот. Се врати превозот на трошоците се враќа само за успешна размена случаи, односно за враќање или не-важечка размена случаи, купувачите треба да биде одговорен за враќање трошоците за превозот. Ние секогаш се трудиме да го избегне забавува за време на царинење и законски да се минимизираат или елиминираат вашите увозни давачки и даноци трошоци.
Ве молиме да се свесни дека ние брод предмети на вашата адреса која сте ја напушти во aliexpress. Во овој случај, ниту однос на фактура ниту приемот ќе бидат вклучени во пакетот. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате ако имате било какви се жалат. 7 - 14 дена до најмногу НИ/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации за satificate купување!!!
Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем на сите.8 V
Пакет Содржина :
1×Кратен Апарат (Ние обезбеди точни приклучок за вашата земја)
Комбинираат Набавка :
Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе.
Ако сакате друга превозот адреса или имате специјално барање, ве молиме оставете ја вашата порака од нашите нашата alistore. Ние немаме контрола
околу тоа што на даночните власти ќе ги полните и купувачи се
одговорен за плаќање на даноци.

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Број На Модел На:
SX-2992
Примена:
За Kenwood TK3207 TK2207 TK2306 TK2200 TK2202 TK3200 TK3202 TK3207G
Свеж

Избор на клиенти