.

.

New
Freeship Kirisun батеријата KB-760 DC7.4V 1500mAh Li-ion Батерија Пакет за Kirisun S760 FP460 Дигитални двонасочна радио

Freeship Kirisun батеријата KB-760 DC7.4V 1500mAh Li-ion Батерија Пакет за Kirisun S760 FP460 Дигитални двонасочна радио

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Ако сакате курир/изразат превозот со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте не за цена.
3-5 дена
Другите 3-10 дена
Превозот цената е вклучена во објектот цена, и се исти низ целиот свет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра услуга
Гаранција :
Ние нудиме 1 година гаранција за радио тело, и половина година за батерија, полнач. Ако имате било какви прашања во врска
увоз доход, ве молиме обратете се на даночните власти за повеќе детали пред
наддавање.4 V 1500m Ah Li-ion Батерија Пакет за Kirisun S760 FP460 Дигитални двонасочна радио
Спецификации :
Број на модел : KB-760
Хемија : Li-ion
Капацитет : 1500m Ah
Напон : 7. Следење на број, ќе бидат испратени на вашата e-mail по испорачување.
Ние брод од страна на Кина Пост Воздухопловната или Speed Post или DHL .
Земјата Прибл.
Даночната Политика Клиенти не сме одговорни за било извозни давачки.
* DHL / EMS за екстра пари .
* Увозни даноци може да биде обвинет од страна на некои земји " Обичаи, како што се увоз
должност, данок на додадена вредност, царинење такси итн.
Со антена, спојувалка за каиш не беше нудат гаранција.
Kirisun KB-760 DC7.

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Димензии:
100mm*55мм*13mm
Број На Модел На:
KB-760
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Тип:
Li-Ion
Напон:
7.4V
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Примена:
Kirisun S760 FP460 Дигитални Воки Токи
Свеж

Избор на клиенти