.

.

New
Freeship Kirisun KBC-42S Брза Кратен Апарат со KTC-23 AC Адаптер за Kirisun PT4200 PT5200 PT558 PT558S PT668 Воки токи

Freeship Kirisun KBC-42S Брза Кратен Апарат со KTC-23 AC Адаптер за Kirisun PT4200 PT5200 PT558 PT558S PT668 Воки токи

DEN 1453.44

Стока
Достапно.


Превозот Политика : Оваа ставка ќе биде предаден од Шенжен,кина. Регионот
Проценето време на испорака (во работни денови)
U.
Ве молиме да се свесни дека ние брод предмети на вашата адреса која сте ја напушти во aliexpress.

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Број На Модел На:
KBC-42S
Примена:
Kirisun Воки Токи PT4200 PT5200 PT558 PT558S PT668
Свеж

Избор на клиенти