.

.

New
Kirisun KB-42A DC7.4V 1200mAh Li-ion Батерија Пакет за Kirisun PT558 PT558S PT4200 PT5200 PT668 воки токи со Спојувалка за Каиш

Kirisun KB-42A DC7.4V 1200mAh Li-ion Батерија Пакет за Kirisun PT558 PT558S PT4200 PT5200 PT668 воки токи со Спојувалка за Каиш

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Превозот Политика : Оваа ставка ќе биде предаден од Шенжен,кина.
Со антена, спојувалка за каиш не беше нудат гаранција.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации за satificate купување!!!
Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем на сите.
Земјата Прибл. Следење на број, ќе бидат испратени на вашата e-mail по испорачување. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате ако имате било какви се жалат. По приемот на вашата исплата, точка(а) ќе биде предаден во рок од 24 работни часа. Ние не сме одговорни и не прифаќајте никакви штети при враќање на испорака.4 V
Пакет Содржина :
1×KB-42 A 1200m Ah Li-ion Батерија
1×Спојувалка За Каиш
Комбинираат Набавка :
Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе. Освен ако не е посебно барање е направен, ние одбележуваме сите предмети како ПОДАРОК(S) со Ниска цена вредност на царинските документи. Регионот
Проценето време на испорака (во работни денови)
U.
Ние брод од страна на Кина Пост Воздухопловната или Speed Post или DHL . За било какви се комбинираат купувањето, ве молам контактирајте ме за котација.
Ако сакате друга превозот адреса или имате специјално барање, ве молиме оставете ја вашата порака од нашите нашата alistore.

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Димензии:
87mm*52mm*15mm
Број На Модел На:
KB-42A
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Тип:
Li-Ion
Напон:
7.4V
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Примена:
Kirisun PT558S PT558 PT4200 PT5200 PT668
Свеж

Избор на клиенти