.

.

New
KSC-35 Брза Кратен Апарат/за Полнење за Kenwood KNB-45L KNB-63K KNB-65L Li-ionBattery,TK3207 TK3217 TK3207G TK2306 TK3200 радио

KSC-35 Брза Кратен Апарат/за Полнење за Kenwood KNB-45L KNB-63K KNB-65L Li-ionBattery,TK3207 TK3217 TK3207G TK2306 TK3200 радио

DEN 1261.44

Стока
Достапно.

Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на максималните периоди на работа. Ние не сме одговорни и не прифаќајте никакви штети при враќање на испорака. Ние немаме контрола
околу тоа што на даночните власти ќе ги полните и купувачи се
одговорен за плаќање на даноци. Замена на ставка(и) или враќање(s) ќе се реши во рок од 7 дена од денот на клиенти примена на оригинални item(s). За наплата случаи, 10% од набавната цена ќе биде одбиен во исплатата како нашата администрација трошоци.
Земјата Прибл. Ние секогаш се трудиме да го избегне забавува за време на царинење и законски да се минимизираат или елиминираат вашите увозни давачки и даноци трошоци.
Времето за испорака е прибл.0 A
Пакет Содржина :
1×KSC-35 Интелигентни Кратен Апарат
1× Адаптер(Ние обезбеди точни приклучок за вашата земја)
Комбинираат Набавка :
Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе.0 A
Излез : наизменична СТРУЈА 8.
Превозот Политика : Оваа ставка ќе биде предаден од Шенжен,кина.

Детали

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Број На Модел На:
KSC-35
Примена:
Kenwood TK3207 TK2207 TK2306 TK2200 TK2202 TK3200 TK3202 TK3207G
Свеж

Избор на клиенти