.

.

New
30/50/80см Нерѓосувачки Челик еден водата доводното црева,Бања/wc влезот водовод црево,Ладна и топла вода доводна цевка,Бесплатен Превозот

30/50/80см Нерѓосувачки Челик еден водата доводното црева,Бања/wc влезот водовод црево,Ладна и топла вода доводна цевка,Бесплатен

DEN 308.00
DEN 522.24

Стока
Достапно.


Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавница
Откако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти
(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)
Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!
(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профил
ќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!
(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .
(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајт
како : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..
и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница
********************************************************************************************
30/50/80см Нерѓосувачки Челик еден водата доводното црева, Бања/wc водовод црево, Ладна и топла вода доводна цевка, Бесплатен Превозот

Детали

Тип:
Водовод Црева
Број На Модел На:
BK600
Должина:
Others
Употреба во :
Кујна / Тоалет / Бања
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти