.

.

New
DN25 1,автентични 304 од не ' Рѓосувачки челик црева,бојлер цевки,тоалет цевки,Слив тапа црево

DN25 1,автентични 304 од не ' Рѓосувачки челик црева,бојлер цевки,тоалет цевки,Слив тапа црево

DEN 699.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.


Стокови : Нерѓосувачки челик жица ткаени вода црево
Главен материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Големина : генерално се користи големина DN25,
должина : 70cm
Забелешка : имаме големина 1/2" (DN15),3/4"(DN20) и 1"(DN25) достапна
должина нормално 0,5 метар,за 0,7 метри и 1 метар.

Детали

Тип:
Водовод Црева
Должина:
Others
Број На Модел На:
DN25
Инсталација димензии:
DN25
Материјал:
304
Должина:
70cm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти