.

.

New
3.5 mm Флексибилни Мека 1.7:1 Силикони Топлина се Смалуваат Цевки Силиконска гума - 2/5/10 Метри

3.5 mm Флексибилни Мека 1.7:1 Силикони Топлина се Смалуваат Цевки Силиконска гума - 2/5/10 Метри

DEN 407.52

Стока
Достапно.


Флексибилни Силикони Топлина Се Смалуваат Цевки
Големина:Φ3.5mm, ID : 3.7±0.2 мм (пред намалување), ≤2.0 mm (по намалување)
Тоа ќе биде континуиран ако еден цел 2 или повеќе компјутери
100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Детали

Должина:
2Meters, 5Meters, 10Meters
Тип:
Водовод Црева
Број На Модел На:
3.5 mm
Материјал:
Силикони
боја:
Црна / Црвена и др.
Температурата На Работа:
-60 ℃ ~ +200 ℃
Се Намали Соодносот:
1.7
Свеж

Избор на клиенти