.

.

New
2018 Нови Мажите Bodybuilding Работи T Кошули Панталони Долг Ракав Активни Компресија Tee Кошула Човек Фитнес Spandex Долна Облека Панталони

2018 Нови Мажите Bodybuilding Работи T Кошули Панталони Долг Ракав Активни Компресија Tee Кошула Човек Фитнес Spandex Долна Облека

DEN 561.00
DEN 623.04

Стока
Достапно.

Материјал : 90% полиестер, 10% spandex големина M за 164-170cm 55-65kg големина L за 171-177cm 65-75kg големина XL за 178-184cm 75-85kg

Детали

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
AUSTINBEM
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Spandex
Сезоната:
Зима,Пролет,Есен
Свеж

Избор на клиенти