.

.

New
година Фитнес Мажите Долг Ракав Кошарка Работи Спортска маица Мажите Термички Мускулите Фитнес Облека и боди билдинг Компресија Хулахопки

година Фитнес Мажите Долг Ракав Кошарка Работи Спортска маица Мажите Термички Мускулите Фитнес Облека и боди билдинг Компресија

DEN 571.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.


2016 година Фитнес Мажите Долг Ракав Кошарка Работи Спортска маица Мажите Термички Мускулите Фитнес Облека и боди билдинг Компресија Хулахопки
Answer : ___________________________ Note : само блузи

Детали

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
YUIYE
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Најлон
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Јака:
О Деколте
Големина:
M,L,XL
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Жеџијанг(Кина)-011506Z
забелешка:
само блузи
Свеж

Избор на клиенти