.

.

New
Тренингот Спортски Кратко Sleeve Т Кошула Жените Фитнес Tees Брз Сува Салата Работи Спортски Маици

Тренингот Спортски Кратко Sleeve Т Кошула Жените Фитнес Tees Брз Сува Салата Работи Спортски Маици

DEN 490.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


Големина(cm) Големина Биста Должина Соодветна тежина S 76-88cm 62cm 45-55kg М 82-94cm 65cm 55-62kg L 88-110cm 67cm 62-71kg

Детали

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
YUIYE
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Најлон
Употреба:
спорт Фитнес салата трчање, џогирање јога велосипедизам
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Дише,Брз Сува
квалитет:
Висок Квалитет бренд
време на испорака:
1-2 дена
Број На Модел На:
NL16061701D
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Јака:
О Деколте
Свеж

Избор на клиенти