.

.

New
шарени лебди деца браник брод за продажба

шарени лебди деца браник брод за продажба

DEN 13680.00
DEN 14400.00

Стока
Достапно.


Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова браник брод е напојува батерија, но батеријата МОЖЕ да НЕ биде предаден од express и воздухот товар.
Ние ви препорачуваме превозот браник брод од страна на морето товар / поморски.
ТАЈМЕРОТ КОНТРОЛА + ШАРЕНИ ГУМЕНИ ЦЕВКИ Procuct име електрични браник брод Големина 156*110*48cm, пакување 126*68*28cm Материјал 0.7 мм ПВЦ,leadfree,водоотпорен,пламен ретардација, отпорни на абење и
солза, УВ-заштита, и боја исчезнат отпорни на Батеријата 12 V 33 A/час,НЕ МОЖЕ да БИДЕ ПРАТЕНА ОД EXPRESS Refresh време 4-5 часа Трчање време До 5 часа континуирана Брзина 5 km/ h Тежина 23.5 килограми Вода длабочина >35cm Уметнички дела топлина-заварени шевовите Форма црвена,сина,жолта,зелена,бела,црна,розова или кориснички Сертификати EN71, EN14960,CE,УЛ,BS7837, ASTM, SGS начин на Плаќање T/T, Western Union, Paypal Превозот Метод Со воздух, од страна на морето, од express се опционален Пакет рашири филм & картон систем за Контрола Механички Тајмер

Детали

is_customized:
Yes
Водни Рекреација Објект:
Bumping Брод
Број На Модел На:
TKBCC
Возраст:
>6 Години
категорија:
децата браник брод
Свеж

Избор на клиенти