.

.

New
2015 година Нови EPman трки 52mm Пушеле LED Дигитални Температура на Вода Temp Метар со Сензор заградата За Scion HU-GA50WAT

2015 година Нови EPman трки 52mm Пушеле LED Дигитални Температура на Вода Temp Метар со Сензор заградата За Scion HU-GA50WAT

DEN 573.60

Стока
Достапно.

Што се купување на 100% Сосема Нов на :
Hubsports-2015 година Нови EPman трки 52mm Пушеле LED Дигитални Температура на Вода Temp Метар со Сензор заградата За Scion HU-GA50 WAT
Црна 2"52mm Дигитални 20 LED Вода Temp Температура Трки Мерач целзиусови степени Нови В.Н.Е
Опис На Производот Избрана За Производот : 1.Fitment : Одговара најмногу на бензин возилото се Вклопуваат 2" или 52mm Дијаметар Мерач Парчиња носител 2.Боја : Пушеле Багра леќа кога "off",Боја LED Дисплеј кога "на" 3.Скенирање : (зелено-жолто-црвено) 4.Мерач ќе и се покаже на дигитални и аналогни LED. Спецификација : 100 % Сосема нови во кутија Единица Тип : 'C/F Текст Отпорни : 1970~30ω се Прикаже Спектар : 50~150 'C /100~300 F Дигитални Точно : Секој 1 'C /1 F 2 1/16 колосек или 52 мм дијаметар ВКЛУЧУВААТ : 1 * Дигитален Вода Temp Мерач 1 * Вода Temp Сензор 1 * Инструкции На англиски јазик 1* 52mm guage заградата 3 Months Гаранција,мерач треба да се врати назад кина поправка. Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Детали

CR-V-Година:
2009,1999,2002,2014,2003,2010,2013,2011,2007,2004,2001,1997,2008,1998,2015,2006,2005,2012
Осветленост Дел Број:
Температура На Вода Temp Метар
Објектот Должина:
00
Другиот Дел Број:
2 52mm Дигитални Пушеле
Објектот Ширина:
00
Објектот Висина:
00
Производителот Дел Број:
HU-GA50WAT
Бренд Име:
EPMAN
Материјал Тип:
ПВЦ
Поставување на Возило:
ПРЕД
Специјални Функции:
Универзална
Објектот Тежина:
0.5
Земја/Регион на Производство:
Кина
Хонда Модел:
CR-V
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Точка име :
Авто Вода Temp Мерач
Објектот Name2:
Автомобилот Вода Temp Метар
Се прикаже спектар:
50~150 'C /100~300F
Тип:
52mm Дигитални Вода Temp Мерач
Гаранција:
Yes
Led боја:
Сина
Потекло:
Кина
Големина:
52mm
Type1:
Чадот лице
Искра Палење Моторс:
Одговара на сите 1-10 Цилиндар
Свеж

Избор на клиенти