.

.

New
Нови Пристигнување Минерални Лабава Прав Поставување Прав Ултра-лесното Масло за Контрола на Усовршување на Завршувањето на Прав 4 Бои се Опционални POW01

Нови Пристигнување Минерални Лабава Прав Поставување Прав Ултра-лесното Масло за Контрола на Усовршување на Завршувањето на Прав

DEN 273.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Светло-refracting бисери плови над кожата, давајќи ви светли, airbrushed изгледа Како да го Користите : се Применува со прав со четка или издувам текот на фондацијата или директно да се соочи со по навлажнувачки за чиста, мат финиш.Ние сигурно ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Минимизира порите и фини линии 4. Сите наши нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа. Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга.Свилен мазна апликација остава вашето лице во потрага здрава и блескава во текот на целиот ден. Па, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете задоволство резултат!.
Нови Пристигнување Минерални Лабава Прав Поставување Во Прав
Ултра-Лесното Масло За Контрола На Усовршување На Завршувањето На Прав 4 Бои Се Опционални Карактеристики : 1. Превозот Време : e Packet во САД : 7-15 дена Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 работен Ден Превозот време за Русија ќе биде 30 -50 дена или подолго поради строгите локалните царински преглед. Превозот време за Бразил ќе биде 50-100 дена или подолго поради строгите локалните царински преглед. Ако имате било какви проблеми plesae контактирајте ни прв, ни остави nagative повратни информации или отворете спорот не може да го реши проблемот. Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена.

Детали

Бренд Име:
GATHREAL
Формулирањето:
Лабава Прав
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
НЕТО-WT.:
15gram
Корист:
Хранлив,Крем,Масло контрола,Долго-траен,Белење,Порите,да Заличи,Concealer,Природни
Заврши:
Трепет,Мат
Број На Модел На:
POW01
Количина:
1pcs
Состојка:
Минерални
Големина:
Full Size
Тип:
во прав
Бои:
Лаванда(мат);брегот на слоновата Бела(мат);Розова(Мат);Begie(Мат)
Свеж

Избор на клиенти