.

.

New
Внатрешната Страна Воздухот се Пропустливи Прилагодливи Knob Покрие Намали За Jaguar XE X760 2015-

Внатрешната Страна Воздухот се Пропустливи Прилагодливи Knob Покрие Намали За Jaguar XE X760 2015-

DEN 1032.00
DEN 1146.24

Стока
Достапно.


Внатрешната Страна Воздухот се Пропустливи Прилагодливи Knob Покрие Намали За Jaguar XE X760 2015-2016
Одговара За Jaguar XE X760 2015-2016
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
wroadavee
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
За Jaguar XE X760
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти