.

.

New
Сина клима Knob Покритие За BMW 5 Серијата F10 GT F07 план за 2011-2015 Слабо Опремени

Сина клима Knob Покритие За BMW 5 Серијата F10 GT F07 план за 2011-2015 Слабо Опремени

DEN 821.00
DEN 954.24

Стока
Достапно.

Сина клима Knob Покритие За BMW 5 Серијата F10 GT F07 11-15(Ниско Опремени)
Одговара За BMW 5 Серијата F10 GT F07 план за 2011-2015 само одговара за Ниска Опремен Модел на Автомобил
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !! Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality Алуминиум
Боја : Исто Како Слики

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
wroadavee
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За BMW 5 Серијата F10 GT F07
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
План за 2011-2015
Свеж

Избор на клиенти