.

.

New
Нерѓосувачки Челик Автомобил Внатрешна Заден Потпирач Кутија/C Воздухот се Пропустливи Покрие Намали За BMW Серија 3 F30 316i 320i 2013-2015 Автомобил Стил

Нерѓосувачки Челик Автомобил Внатрешна Заден Потпирач Кутија/C Воздухот се Пропустливи Покрие Намали За BMW Серија 3 F30 316i

DEN 587.00
DEN 617.28

Стока
Достапно.


Сите трошоците за превозот се неповратни.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ве молиме да обезбеди Дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Изработени Од Високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Како на слики
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана
Објектот Fitment :
Одговара за BMW Серија 3 F30 320li 330i 316 13-2015
Инсталација :
Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока. Притиснете го за да се направи тоа да се држи цврсто.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Година:
До 2015
Име На Модел:
/
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
ОДГОВАРА ЗА:
BMW Серија 3 F30 316i 320i
Свеж

Избор на клиенти