.

.

New
2015 2017 За MG на ГШ на Задните Надворешниот Опашка Светлина Светилка Покрие Рамка Трим Оркестарот ABS Хром 4pcs

2015 2017 За MG на ГШ на Задните Надворешниот Опашка Светлина Светилка Покрие Рамка Трим Оркестарот ABS Хром 4pcs

DEN 1734.00
DEN 2040.00

Стока
Достапно.


Објектот Fitment :
Одговара За За MG на ГШ 2015 2016 2017
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : ABS пластика Вклучуваат : 4 парче(s) Изработени во ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет Ова Не е вистински "ФОЛКСВАГЕН" Делови,Само е резервни делови Лесна инсталација. 3m лента е прикачена на задната страна.
Услуги На Клиентите :
Ако има било какви прашања или проблеми пред вашата цел или по добивањето на производи,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ела ул. Ние ќе b e одговорен за тоа и реши f или како
штом пос sible w кога ние ја проверите вашата порака . Ве молиме НЕ го отворам било Спорови ;
Ве молиме НЕ остави ни било negativ е ниту неутрална повратни информации пред да контактирате со нас .
Тоа е од витално значење за растот на мојот sh оп .
Вашите 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ feedbac к ќе бидат Високо Ценети. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
Како што е наведено
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
2456
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти