.

.

New
1x ABS Хром Gearshift Вода Чаша Носителот Декорација Покрие Трим Одговара За Toyota Highlander 2015 (Ниско Ниво на Конфигурација)

1x ABS Хром Gearshift Вода Чаша Носителот Декорација Покрие Трим Одговара За Toyota Highlander 2015 (Ниско Ниво на Конфигурација)

DEN 1322.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.


Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.
Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : висок квалитет ABS
Боја : Сребро (Како слика)
Одговара за Toyota Highlander 2015 (Само левата рака возење, Ниско Ниво на Конфигурација/Ниско Ниво Модел)
Функција :
Лесна инсталација, без било какви алатки, двојно страна 3 M автомобилската селотејп е во прилог.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.08kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
До 2015
Објектот Ширина:
00inch
Име На Модел:
1378
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Одговара за:
toyota highlander 2015
Свеж

Избор на клиенти