.

.

New
За Х5 F15 X6 F16 2014 15 Потпирач Кутија Задните Климатизација A/C Пропустливи Штекер Рамка Покрие Трим Сребро Внатрешни Работи, Автомобил Стил Налепница

За Х5 F15 X6 F16 2014 15 Потпирач Кутија Задните Климатизација A/C Пропустливи Штекер Рамка Покрие Трим Сребро Внатрешни Работи,

DEN 1050.72

Стока
Достапно.


Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ве молиме имајте предвид дека некои земји ќе имаат обичај должност или данок за одредени ставки.
Тоа е вашиот (како купувачот) одговорност да се обезбеди да ги купите на правото делови и знаат компатибилен ризик/менување напор/како да го инсталирате.
Тоа мора да биде иста како на сликата.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Тоа е купувачот има обврска да ги плати сите endued обичај должност или данок. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2014 година 2015 година
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Име На Модел:
A/C Пропустливи Штекер Рамка Покрие Трим
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
ABS
Објектот:
A/C Пропустливи Штекер Рамка Покрие Трим
боја:
Сребро.
Количина:
1 парче стил покрие трим
ОДГОВАРА ЗА:
БМВ Х5 F15 2014 година 2015 година
Одговара за 2:
BMW X6 F16 2015
Свеж

Избор на клиенти