.

.

New
Автомобил Рачка измена Ремонтирам врата се справи со трим нерѓосувачки челик брава за влезна врата се справи со декоративни ленти За BMW 5/7series GT F10

Автомобил Рачка измена Ремонтирам врата се справи со трим нерѓосувачки челик брава за влезна врата се справи со декоративни ленти

DEN 1277.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.

Автомобил Рачка измена Ремонтирам врата се справи со трим нерѓосувачки челик брава за влезна врата се справи со декоративни ленти За BMW 5/7series GT F10 Производ Е Само Одговара За BMW 5/7series GT F10 2011-2016 Година Количина : 4pcs/Set Материјал : ABS Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Должина:
27cm
Име На Модел:
За BMW 5/7series серија 5 GT
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Година:
2011-2016
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти