.

.

New
За Фолксваген Golf7 Голф 7 MK7 2014 Автомобил Внатрешната Врата се Справи со Налепница Личност Автомобил Налепници Карбонски Влакна 4pcs Автомобил-Стил

За Фолксваген Golf7 Голф 7 MK7 2014 Автомобил Внатрешната Врата се Справи со Налепница Личност Автомобил Налепници Карбонски

DEN 306.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

ИЗВЕСТУВАЊЕ Доколку постои одложување,може да се предизвика од страна на лошите временски услови или прилагодено на инспекција. Ако тоа е оштетен , ве молиме да одбие да
прифати и контактирајте со нас што е можно поскоро.Овие
пријави се на купувачот одговорност. Ние се обидат најдобро да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Пакетот Вклучува : 4pcs Автомобил Внатрешна се Справи со Карбонски Влакна Налепница Важна Забелешка : Со цел да се направи вашата компанија, ве молиме да не се мијат вашиот автомобил во рок од 24 часа. Шпанија : 20-45 дена да испорача. Азија област : Малезија, Тајланд, Сингапур, Индија, Шри Ланка, Филипини, 20-45 дена да испорача. Обедини Државата 7-15 дена избави.Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки.Ние прифаќаме alipay потврдена и confir
-med адреса. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате.Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите ред со нас.Ние ќе ви испратиме стоката во
ветувајќи време по плаќањето е потврдено. 3 ) Изборот на високо-квалитетни Карбонски Влакна Налепница производство 4) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебен и единствен!
Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" за "Фолксваген" Golf7 Голф 7 2014 ве Молиме да се осигурате вашата моментална оригинални изгледа иста како клучен во сликата на подолу.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Година:
2014
Објектот Висина:
0.1cm
Бренд Име:
muchkey
Име На Модел:
22934
боја:
Црна, Црвена Сина, Сребрена Флеш црна
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН за Фолксваген Golf7 Голф 7 MK7 2014
Модел 1:
Автомобил Стил
Модел 2:
автомобил додатоци
Модел 3:
Adesivos де carro
Модел 4:
Etiquetas engomadas del coche
Модел 5:
Stiker mobil
Модел 6:
ла vignette автомобилот
модел 7:
автомобил налепници и decals
Материјал:
карбонски влакна налепница
Свеж

Избор на клиенти