.

.

New
ABS Мет пластични dashbaord горната страна клима Пропустливи Штекер Покрие трим 5pcs За Субару XV Impreza Hatchback 2012-2015

ABS Мет пластични dashbaord горната страна клима Пропустливи Штекер Покрие трим 5pcs За Субару XV Impreza Hatchback 2012-2015

DEN 1814.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.

Благодарение толку многу.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба.
Забелешка : ве Молиме да користите бришејќи алкохол за чистење на површината и да се загрее 3 M ленти пред инсталацијата .
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот И Предавање :
а
1 Ние брод на Светот.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ве молиме контактирајте со нас со Aliexpress порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
SBXV016
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2012 2014 2015 2016 година
Свеж

Избор на клиенти