.

.

New
Хром Внатрешни работи Центар за Воздух Пропустливи Рамка Намали За BMW F10 5 серија 518i 520i 525i 528i 530d 535d 550i седан

Хром Внатрешни работи Центар за Воздух Пропустливи Рамка Намали За BMW F10 5 серија 518i 520i 525i 528i 530d 535d 550i седан

DEN 1124.00
DEN 1195.20

Стока
Достапно.

Купувачот презема сите ризици за инсталација и користење. Повеќето резервни предмети не дојде со инструкции и професионална инсталација за сите предмети е препорачливо. Испорака детали - Сите пратки имаат следење на број, вообичаено трае 10-20 дена.clymer ) - Работно време : HK време (GMT+8) : од понеделник до сабота 9 : 00 часот до 6.
Хром сребрена боја
Компатибилен со : BMW F10 5 серија Лесна Инсталација, може да бидат поправени во 20min од страна на сите.
Опис :
100% нова состојба, со висок квалитет загарантирана. За нас - Ние сме професионални за производство компанија од 2008 година, кои се занимаваат со сите видови на изменетите авто делови , од областа на козметички делови, како и Складирање сад за коцки, Нога педали, Предводена од врата sills, Хром лајсни & заштитна скратува. - Сите се враќа мора да бидат пријавени во 10 дена. Нашата цел е да се осигура дека сите купувачи ќе имаат пријатно купување искуство. - Повеќето производи ќе се бара ниска вредност, сите на превозот надомест и цената е исклучена купувачот поврзани должност надомест обвинет од страна на Сопствени (нормално никој) . - Размена прашања ракување со времето ќе биде 1-3 дена. Нема размена ќе биде издаден на производи кои биле оштетени или да се користи неправилно (Modified). - Ве молиме слободно да ни испратите e Bay Порака пред да замине било неутрален или негативен фидбек . За рефус со цел, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Порака или Скајп ( Skype ID : elio.

Детали

Бренд Име:
JOGON
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Свеж

Избор на клиенти