.

.

New
Додатоци ! 2 Боја За Nissan Непријателските / X-Trail 2014 2015 2017 2018 Внатрешна Автомобил Вратата Потпирач За Прозорец Лифт Копчето Покрие Трим

Додатоци ! 2 Боја За Nissan Непријателските / X-Trail 2014 2015 2017 2018 Внатрешна Автомобил Вратата Потпирач За Прозорец

DEN 1183.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.

Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Се Враќа Политика 1. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Инаку, договорот е конечна. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, ви благодариме!
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Одговара за nissan непријателските / x-trail 2014 - 2018 Левата рака Drive (Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Сите производи се квалитетни проверени. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. ( На врвот од страната ) За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност.

Детали

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
yimaautotrims
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
Одговара За Левата рака Диск Модел Само
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Година:
2014 - 2018
Објектот Тежина:
0kg
Свеж

Избор на клиенти